NATTDUKSBORD, 1 par, märkta SMI, Nr: 433, Häggeryda Möbelfabrik , Nilsson & Co, Glimåkra, 1960-tal.

73581. NATTDUKSBORD, 1 par, märkta SMI, Nr: 433, Häggeryda Möbelfabrik , Nilsson & Co, Glimåkra, 1960-tal.

1 Par sängbord, längd 45, bredd 30, höjd 55 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 793