SKÅL, DOSOR 2 st, porslin, Kina.

73568. SKÅL, DOSOR 2 st, porslin, Kina.

Skål med dekor av drake och fågel fenix, diameter ca 8 resp. 12 cm, längd ca 8,5 cm.

Slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nagg.

Antal besök: 533