MODELLTÅG FLEISCHMANN ånglok 1360, 1315 och 1304, 16 vagnar delvis i originalkartong. Triang, Dublo .

73541. MODELLTÅG FLEISCHMANN ånglok 1360, 1315 och 1304, 16 vagnar delvis i originalkartong. Triang, Dublo .

H0 likström.

1360, 1315 och Triang ånglok fungerar. Smärre skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

H0 likström.

Antal besök: 968