Auktionsverket Engelholm
Konst
Måleri
NILS FOLKE KNAFVE. olja på pannå, signerad.
73525. NILS FOLKE KNAFVE. olja på pannå, signerad.
25,5 x 33 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
25,5 x 33 cm.
Auktionsverket Engelholm
3 887