SERVISDELAR, 12 delar, flintgods, Rörstrand.

73460. SERVISDELAR, 12 delar, flintgods, Rörstrand.

Kaffekanna, terrin, 6 mattallrikar, 4 djupa tallrikar.

Bruksslitage. Smärre krackelyr, knopp på kanna med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 707