KÄPP MED SILVERKRYCKA, CG Hallberg, Stockholm 1920.

73442. KÄPP MED SILVERKRYCKA, CG Hallberg, Stockholm 1920.

Längd ca 86 cm.

Slitage, gravyr, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 86 cm.

Slitage, gravyr, bucklor.

Antal besök: 1 878