VÄGGPENDYL, trä, Evert Lundberg, Linköping, 1900-talets mitt.

73400. VÄGGPENDYL, trä, Evert Lundberg, Linköping, 1900-talets mitt.

Förgylld, höjd ca 53 cm.

Nyckel och pendel finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgylld, höjd ca 53 cm.

Nyckel och pendel finns.

Antal besök: 1 703