QUINTO GHERMANDI. Skulptur, mörkpatinerad brons monterad på träsockel. Signerad Studio och daterad 1963.

73330. QUINTO GHERMANDI. Skulptur, mörkpatinerad brons monterad på träsockel. Signerad Studio och daterad 1963.

Höjd 34 cm inklusive sockel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 34 cm inklusive sockel.

Antal besök: 2 536