WALTER BENGTSSON. Väggrelief, metall och emalj. Signerad och daterad - 67.

73329. WALTER BENGTSSON. Väggrelief, metall och emalj. Signerad och daterad - 67.

Tågvagn. 50 x 75 cm.

Krackeleringar, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tågvagn. 50 x 75 cm.

Krackeleringar, smärre repor.

Antal besök: 1 478