BRASATTIRALJER, 5 delar, mestadels smide, 1900-tal.

73293. BRASATTIRALJER, 5 delar, mestadels smide, 1900-tal.

Bland annat gnistgaller, eldgaffel, golvljusstake. Golvljustakens höjd ca 70 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 811