GRÄVSKOPA, Brio, 1950/60-tal.

GRÄVSKOPA, Brio, 1950/60-tal.
73241. GRÄVSKOPA, Brio, 1950/60-tal.

Bemålad polykrom dekor. Etikettmärkt Brio Made In Sweden.

Bruksslitage. Färgavslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Färgavslag.

Antal besök: 7 592