Helsingborgs Auktionskammare
Keramik & Porslin
Europeiskt
VAS, mässing/porslin, sent 1800-tal.
73237. VAS, mässing/porslin, sent 1800-tal.
höjd 29,5 cm.
slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 29,5 cm.
slitage.
Helsingborgs Auktionskammare
558