SLEV, silver med skaft i svärtat trä, Christoffer Ekbäck Örebro 1844.

73230. SLEV, silver med skaft i svärtat trä, Christoffer Ekbäck Örebro 1844.

Längd ca 40 cm.

Monogram. Slitage. Mindre bucklor. En mindre bristning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 40 cm.

Antal besök: 764