VÄGGLYSTRAR OCH BORDSLYSTER, 2+1, GUSTAVIANSK STIL, 1900-tal.

73204. VÄGGLYSTRAR OCH BORDSLYSTER, 2+1, GUSTAVIANSK STIL, 1900-tal.

Mässingsstomme behängd med olikformade prismor. Samtliga delar för två ljus. Vägglystrar höjd 40 cm. Bordslyster höjd 43cm.

Bruksslitage. Enstaka prismor saknas. Någon prisma med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 801