PARTI GLAS, 5 delar, Finland, bland annat Kaj Blomqvist Kumela.

73195. PARTI GLAS, 5 delar, Finland, bland annat Kaj Blomqvist Kumela.

4 skålar, diameter 15 - 30 cm. Höjd 7 - 24 cm.
Vas, signerad Kaj Blomqvist, höjd 23 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 9 269