MATSERVIS, 54 delar, porslin, rokokostil, handmålat Hackefors, 1900-tal.

73077. MATSERVIS, 54 delar, porslin, rokokostil, handmålat Hackefors, 1900-tal.

12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 10 förrättstallrikar, 12 assietter, 2 uppläggningsfat, 3 uppläggningsskålar, terrin, kanna, såsskål.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 837