TAKKRONA, smide och glas, Erik Höglund, 1900-talets andra hälft.

73071. TAKKRONA, smide och glas, Erik Höglund, 1900-talets andra hälft.

Sex ljusarmar. Behängd med glaskläppar. Höjd ca 41 cm.

Slitage, manschetter med rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 801