TOMTEFIGUR, gips, ca 1940/50-tal.

730676. TOMTEFIGUR, gips, ca 1940/50-tal.

Höjd 30 cm.

Färgbortfall samt skador.

Höjd 30 cm.

Färgbortfall samt skador.

Antal besök: 369