HELMUT NEWTON. "In My Studio Paris 1978" 1979. Offset print. Signerad med blyert.

73051. HELMUT NEWTON. "In My Studio Paris 1978" 1979. Offset print. Signerad med blyert.

39x26 cm.

Mindre slitage och något gulnad.

Helmut Newton (1920–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

39x26 cm.

Helmut Newton (1920–2004)

Antal besök: 1 660