ROY LICHTENSTEIN. "Merton of the movies". Serigrafi. Signerad.

73036. ROY LICHTENSTEIN. "Merton of the movies". Serigrafi. Signerad.

74x49 cm.

Mindre hanteringsskador.

Roy Lichtenstein (1923–1997)

Gör en kostnadsfri värdering!

74x49 cm.

Mindre hanteringsskador.

Roy Lichtenstein (1923–1997)

Antal besök: 1 045