SERVIS, ca 131 delar, porslin, Rörstrand & Lindköping.

73012. SERVIS, ca 131 delar, porslin, Rörstrand & Lindköping.

Bestående av; 20 tallrikar, 25 förrättstallrikar, 24 assietter, 24 djupa tallrikar, 13 kaffekoppar med fat, 12 tekoppar med fat, mjölkkanna, såsskål med lock, 2+1+1 uppläggningsskålar, 2+2+2+1 uppläggningsfat.

Bruksslitage och enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 291