BORDSLAMPA omgjord fotogenlampsfot, mässing, jugend, sekelskiftet 1800/1900-tal.

72989. BORDSLAMPA omgjord fotogenlampsfot, mässing, jugend, sekelskiftet 1800/1900-tal.

Fot i mässing. Höjd till och med lampsockel ca 38 cm.

Slitage. Skärm med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Skärm med fläckar.

Antal besök: 883