KANDELABRAR 1 par, förgylld mässing, senempire, 1800-tal.

72843. KANDELABRAR 1 par, förgylld mässing, senempire, 1800-tal.

För ett eller två ljus. Höjd ca 30,5 - 44 cm.

Slitage, fläckar. En original ljusmanschett saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 954