DIVERSE, keramik, metall, textilier, HATT, Adam.

72839. DIVERSE, keramik, metall, textilier, HATT, Adam.

Krukor, 3 st, Höganäs.
Plåtbricka.
Bordsuppsatser, vitmetall mm.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krukor, 3 st, Höganäs.
Plåtbricka.
Bordsuppsatser, vitmetall mm.

Skador, slitage.

Antal besök: 678