SMYCKEN samt MORMORSUR, 5 delar, 1800/1900-tal bl.a. silver.

72814. SMYCKEN samt MORMORSUR, 5 delar, 1800/1900-tal bl.a. silver.

Armband. broscher samt mormorsur.

Slitage, emalj skador, pärla saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 452