BROSCH, Came, 1800/1900-tal.

BROSCH, Came, 1800/1900-tal.
72813. BROSCH, Came, 1800/1900-tal.

Diameter 4.6 - 5 cm.

Slitage, näsa möjligen med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 4.6 - 5 cm.

Antal besök: 838