WALTER BENGTSSON. Skulptur, signerad WB-60, V/VI.

72746. WALTER BENGTSSON. Skulptur, signerad WB-60, V/VI.

Metall, höjd 65 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Metall, höjd 65 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 868