726737. JUKEBOX, Wurlitzer, "One more time" 1980-tal.

För 50 cd-skivor. Fungerade och fylld med 1950/60-tals musik, För utrangerade svenska mynt.
Proveniens: Conny Möller 1961-2017.

Bruksslitage, fjärrkontroll ej fungerande. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Nyckel/nycklar finns.

Nyckel/nycklar finns.

Föremålets betalsätt

KlarnaBetalkortBankgiroBanköverföring

Crafoord Auktioner
Föremålsnr
726737

Om auktionshuset

Namn
Crafoord Auktioner i Lund AB
Momsnr
SE556489536401
Org.nr
556489-5364
Telefon
+46-46-2111870
Adress

Clemenstorget 7
222 21 Lund
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 1 265