JUKEBOX, Wurlitzer, "One more time" 1980-tal.

726737. JUKEBOX, Wurlitzer, "One more time" 1980-tal.

För 50 cd-skivor. Fungerade och fylld med 1950/60-tals musik, För utrangerade svenska mynt.
Proveniens: Conny Möller 1961-2017.

Bruksslitage, fjärrkontroll ej fungerande. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Nyckel/nycklar finns.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 3 231