GOTTFRID LARSSON(1875-1947). Skulptur, gips, sign.

72670. GOTTFRID LARSSON(1875-1947). Skulptur, gips, sign.

Grönpatinerad, kvinna på träsockel, höjd ca 30 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 4 095