MARTIN HOFFMAN. "Ribbon" Olja på duk. Signerad a tergo 1973.

72658. MARTIN HOFFMAN. "Ribbon" Olja på duk. Signerad a tergo 1973.

151 x 202 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

151 x 202 cm.

Antal besök: 1 840