BOK, "English Goldsmiths and Their Marks", Sir Charles J. Jackson.

72597. BOK, "English Goldsmiths and Their Marks", Sir Charles J. Jackson.

Dover Publications Inc, New York, 1964.

Bruksslitage. Skador på skyddspapper.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 990