BYKAR, med tappkran, koppar.

BYKAR, med tappkran, koppar.
72535. BYKAR, med tappkran, koppar.

Diameter 64 cm, höjd 46 cm.
På benställning.

Slitage/bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 64 cm, höjd 46 cm.
På benställning.

Slitage/bucklor.

Antal besök: 1 436