BJÖRN Y.SON SJÖBERG. "Brända tomten". Olja på duk, signerad.

72491. BJÖRN Y.SON SJÖBERG. "Brända tomten". Olja på duk, signerad.

42x59 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

42x59 cm.

Antal besök: 1 332