GLAS och KERAMIKFÖREMÅL, bl.a. Rörstrand, Karl Ens.

72457. GLAS och KERAMIKFÖREMÅL, bl.a. Rörstrand, Karl Ens.

Höjd 3,5 - 32 cm.

Slitage, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 3,5 - 32 cm.

Slitage, enstaka nagg.

Antal besök: 516