Auktionsverket Engelholm
Möbler
Soffor & Sittgrupper
DAGBÄDDAR/ SOFFOR, 1 par, Ekornes svanesoffa, 1960-tal.
72454. DAGBÄDDAR/ SOFFOR, 1 par, Ekornes svanesoffa, 1960-tal.
Längd 190, bredd 72 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 190, bredd 72 cm.
Bruksslitage.
Auktionsverket Engelholm
2 901