TAKLAMPA, Nordiska Kompaniet, 1900-tal.

72446. TAKLAMPA, Nordiska Kompaniet, 1900-tal.

Märkt NK 530008. Höj- och sänkbar. Diameter ca 33 cm.

Insida och utsida omlackad. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 186