SOFFBORD, Bruka Design, 2000-tal.

723463. SOFFBORD, Bruka Design, 2000-tal.

Längd 115 cm, bredd 60 cm, höjd ca 53 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 114