FOLKE SVENSSON. Konstnärsporträtt, olja på duk, signerad och daterad 1931.

72293. FOLKE SVENSSON. Konstnärsporträtt, olja på duk, signerad och daterad 1931.

41 x 31 cm.

Smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

41 x 31 cm.

Smärre färgbortfall.

Antal besök: 1 757