SKRIVBORDSUPPSATS, nysilver,sannolikt WMF, 1900-talets första hälft.

72282. SKRIVBORDSUPPSATS, nysilver,sannolikt WMF, 1900-talets första hälft.

Dekor med hund, otydlig stämpel, längd ca 30 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 152