Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
GUNNAR SANDBERG. Olja på duk, signerad.
72204. GUNNAR SANDBERG. Olja på duk, signerad.
97 x 69 cm.
Färgkrackelering.
Gör en kostnadsfri värdering!
97 x 69 cm.
Färgkrackelering.
Göteborgs Auktionsverk
950