BÅTMOTOR, Evinrude 18hp Fastwin, 1960-tal.

721264. BÅTMOTOR, Evinrude 18hp Fastwin, 1960-tal.

Serialnumber: 18102F B2690
Höjd 62, bredd 32, höjd 111 cm.

Slitage, färgbortfall samt ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Serialnumber: 18102F B2690

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 14 528