MINIATYRSERVIS, 7 delar, silver, filigranarbete, 1900-tal.

72114. MINIATYRSERVIS, 7 delar, silver, filigranarbete, 1900-tal.

Möjligen för dockskåp. Brickans längd 9,5 cm
Total vikt ca 39 g.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt ca 39 g.

Smärre slitage.

Antal besök: 896