BILBANA SCALEXTRIC SET '32' i originalkartong.

72010. BILBANA SCALEXTRIC SET '32' i originalkartong.

2 bilar, bandelar, 2 köraggregat med mera. En extra bil som reservdel.

Slitage. Kartong med skador. Bilarna fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 459