BESTICK, 16 delar, silver och pärlemo, The Alex&Clark Manufacturing, Sheffield, England 1903.

71968. BESTICK, 16 delar, silver och pärlemo, The Alex&Clark Manufacturing, Sheffield, England 1903.

Orginaletui, 6 gafflar, 10 knivar, längd ca 16-20 cm.

Bruksslitage. Gaffel och kniv med lagning. En gaffel med spricka. Etui med repor, gulnad och fläckig insida. Nyckel saknas. Olika längder på besticken. En kniv med avikande beslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 407