HERALDIKBOK. Sveriges ridderskaps och adels vapenbok.

71890. HERALDIKBOK. Sveriges ridderskaps och adels vapenbok.

Utg. Carl Arvid. Klingspor. Utgivningsår 1890), Folio.

Slitage, skador/revor, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 516