Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
PEO ZACHRISSON. "Blommor i mormors vas". Olja på pannå. Signerad Zachrisson.
71860. PEO ZACHRISSON. "Blommor i mormors vas". Olja på pannå. Signerad Zachrisson.
26 x 21 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
26 x 21 cm.
Gomér & Andersson Linköping
869