Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
BRITA ROTHLIN-ZACHRISSON. "Strandäng, Halland". Olja på pannå. Signerad.
71829. BRITA ROTHLIN-ZACHRISSON. "Strandäng, Halland". Olja på pannå. Signerad.
26 x 35 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
26 x 35 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 714