WIWEN NILSSON. Armring, silver och fasettslipad bergkristall, Lund 1944.

71816. WIWEN NILSSON. Armring, silver och fasettslipad bergkristall, Lund 1944.

Innermått längd 5,7 cm. Höjd 4,4 cm.

Bruksslitage samt obetydliga repor. Mindre nagg.

Wiwen Nilsson (1897–1974)

Gör en kostnadsfri värdering!

Wiwen Nilsson (1897–1974)

Antal besök: 3 657