FLASKSTÄLL med 3 KARAFFER, 1900-tal.

71799. FLASKSTÄLL med 3 KARAFFER, 1900-tal.

Trä, glasflaskor samt etiketter i silver.
Längd ca 36 cm.

Bruksslitage. Nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 36 cm.

Bruksslitage. Nyckel saknas.

Antal besök: 685