Auktionshuset Kolonn
Konst
Skulptur
SKULPTUR, Lejon och häst,brons, kopia efter Antoine-Louis Barye, 19/2000-tal.
71773. SKULPTUR, Lejon och häst,brons, kopia efter Antoine-Louis Barye, 19/2000-tal.
Höjd 76 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 76 cm.
Smärre slitage.
Auktionshuset Kolonn
1 919