SKULPTUR, Lejon och häst,brons, kopia efter Antoine-Louis Barye, 19/2000-tal.

71773. SKULPTUR, Lejon och häst,brons, kopia efter Antoine-Louis Barye, 19/2000-tal.

Höjd 76 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 76 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 2 308